iran iksiri Ürün Görseli

İran İksiri Toptan Satış

İran İksiri Toptan Satış

Kilo almada sorun yaşayan ve sindirim sistemi çok hızlı çalışan bayanlar ve erkeklerin en çok kullandığı ürün olan İran İksiri, Türkiye’de en çok satılan gıda takviyelerinden biridir. İran İksiri bayisi olup, bu geniş kazanca ortak olmak ister misiniz? Bizi arayın.

İran İksiri Toptan Satış şartları:

İran İksiri toptan alım adedi en az 50 adettir. Vergi levhası olan şahıs firmalarına veya kurumsal şirketlere satış yapmaktayız. %100 e varan kar oranları ile sıcak satış yapabilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz. Çok satan ve çok tercih edilen ürün olduğu için rahatlıkla satabileceğiniz bir üründür.

İran İksiri Satış Ortaklığı ve Dropshipping Hizmeti

Vergi levhasına sahip olmayan ama kişisel satış yapmak isteyenler, satış ortaklığı programımıza katılabilir veya dropshipping hizmetimizden faydalanabilir. Web sitelerinde, sosyal medyada satış yapabilirsiniz. Bireysel satış için sizlere dropshipping hizmeti de sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey, müşteriyi bulmak ve müşteri bilgilerini bize iletmek. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinizin adresine 24 sat içinde teslim ediyoruz.

İstanbul İran İksiri toptan satış, Ankara İran İksiri toptan satış, İzmir İran İksiri toptan satış, Antalya İran İksiri toptan satış, Ordu İran İksiri toptan satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

İran İksiri Toptan Satış için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )